0

Në Diasporë filloi regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut

Infomata për regjistrim si dhe regjistrimin mund ta bëni  duke klikuar këtu

3

DJ Timmy MG Mix3 Disco 2020

DJ Timmy MG është nga Tetova. Vizitoni faqen në YotTube

7

Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea – Therrime Dashurie

Ah këta të dy! Sa e lehtë është për ta të na prekin zemrën me çdo fjalë a tinguj. I adhuroj! B.Klauss

0

Marsela Cibukaj – JON

JON Për brezin tonë… Sidomos neve që ikmë me gomone ne nji aventure kamikaze. Të rinj 17 vjecar e pa shpresë por me ëndrra…  25 vjet me vone kur eci ne New York Manhattan, shikoj njerzit e mendoj. Nga një adoleshtë nëpër gomonë e tani nji burre që i bën ballë jetës… porr sikur mos […]

0

Antigona Qena Oj Hanë

Nje këngë e humbur e Muharrem Qenës, Oj Hanë, në orkestrim të ri nga Riza Dolaku, këndon Antigona Qena, xhirimin e klipit e bëri Shukri Kaçaniku. Muzika e teksti: Muharrem Qena Oj hane duku n`kët natë M`shoqno në kët vetmi se të gjithë m`kan lan O zemra me rënkon për dashuni që ma s`kam M`shoqno […]


Shfaqje të Ardhshme
E mërkurë 00:00

Program muzikorPikat Kryesore të Blogut


2

Mentor Xhemali, zëri që tundte atdheun me këngë!

Mentor Xhemali lindi më 12 maj të vitit 1924 dhe vdiq më 9 prill të vitit 1992, ishte një personalitet i shquar jo vetëm i muzikës klasike, por edhe asaj partizane (marciale) e popullore është padyshim edhe i madhi dhe i paharruarri Mentor Gega “(Mentor Xhemali)”. ©ArkivaShqiptare – kanali më i madh shqiptar që prezanton […]


Postimet me tipareVideo Histori


25

Të jetosh në New York si muzikant i Teatrit të Madh të Operës

Studime të shumta e lidhin studimin e muzikës me arritjet akademike. Por, çfarë ka të bëjë me trajnimin serioz të muzikës që duket se ndërlidhet me suksesin e madh në fusha të tjera? Lidhja nuk është një rastësi. E di sepse pyeta. Ua shtrova pyetjen profesionistëve të niveleve të larta në industri, nga teknologjia te […]
Now On Air

Program muzikor

00:00 23:59


Choose a day


Programi i Natës

00:00E hënë

00:00E hënë

[...]

Learn more

Programi i Natës

03:00E hënë

03:00E hënë

[...]

Learn more

06:00E hënë

Remiks nga TIMMY MG

Learn more

Program i zgjedhur

09:30E hënë

09:30E hënë

[...]

Learn more

Top Hite

14:00E hënë

14:00E hënë

[...]

Learn more

Nostalgji

19:00E hënë

19:00E hënë

[...]

Learn more

Solistë të zgjedhur

23:00E hënë

23:00E hënë

[...]

Learn more

Program muzikor

23:45E hënë

23:45E hënë

[...]

Learn more

Art Of Gossip

23:55E hënë

23:55E hënë

[...]

Learn more

Program muzikor

00:00E mërkurë

Current show

00:00E mërkurë

[...]

Learn more

Program muzikor

00:00E ejte

00:00E ejte

[...]

Learn more

Nostalgji

00:00E premte

00:00E premte

[...]

Learn more

Program muzikor

00:00E shtunë

00:00E shtunë

[...]

Learn more

Programi i Natës

00:00E diel

00:00E diel

[...]

Learn more

Nostalgji

03:00E diel

03:00E diel

[...]

Learn more

Programi i Natës

04:00E diel

04:00E diel

[...]

Learn more

Program i zgjedhur

06:30E diel

06:30E diel

[...]

Learn more

09:00E diel

Remiks nga TIMMY MG

Learn more

Pop’n Roll

10:00E diel

10:00E diel

[...]

Learn more

Program muzikor

12:45E diel

12:45E diel

[...]

Learn more

Program i zgjedhur

14:00E diel

14:00E diel

[...]

Learn more

Program muzikor

18:00E diel

18:00E diel

[...]

Learn more

Nostalgji

19:00E diel

19:00E diel

[...]

Learn more

Program i zgjedhur

23:55E diel

23:55E diel

[...]

Learn more

23:58E diel

Remiks nga TIMMY MG

Learn more


Current track

Title

Artist